/ sausio 17 D.
Mes dalyvaujame: „Profesinio mokymo mugė 2018“

2018 m. sausio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks 1-oji „Profesinio mokymo mugė 2018“. Joje šiemet dalyvauja ir didžiausias Lietuvoje Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras (B2.1 stendas)!

Karaliaus Mindaugo PMC profesinio orientavimo komanda ne tik visus supažindins su Centre vykdomomis profesijomis, bet ir pakvies susikurti „žydinčią“ apyrankę! Tai puiki proga ne tik iš parodos grįžti pasidabinus originaliu aksesuaru, bet ir viską išsamiai sužinoti apie floristikos amatą. Ir ne tik! Centras siūlo daug perspektyvių profesijų Grožio, Verslo, Socialinės gerovės ir Verslo kryptyse. Kviečiame apsilankyti ir išsirinkti savo svajonių profesiją!

 „Profesinio mokymo mugės 2018“ tikslas – didinti profesinio mokymo Lietuvoje prestižą, pristatyti aktualias Lietuvos darbo rinkoje profesijas, karjeros galimybes bei perspektyvas, baigus profesinę mokyklą. Mugėje sužinosite priėmimo į profesines mokyklas sąlygas, tęstinio profesinio mokymo kursus, karjeros galimybes.

Mugės darbo laikas: 2018 m. sausio 17 d. 10:00-17:00 val. (oficialus atidarymas 10:00 amfiteatre). Apsilankymas mugėje nemokamas!