Vizažistė I. Baltrušaitienė - OMC Pasaulio čempionate! / 2018-09-10

Nuotakos makiažas Pasaulio čempionate!

Rugsėjo 7 d. Karaliaus Mindaugo PMC profesijos mokytoja, profesionali vizažistė Irma Baltrušaitienė išlydėta į OMC Pasaulio čempionatą - OMC HAIRWORLD PARIS 2018! Kartu su ja išvyko ir Centro kirpimo profesijos mokytoja, meistrė, OMC atestuota teisėja Irena Žinevičienė! Visą Lietuvos nacionalinę grožio specialistų komandą lydi Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Baltrušaitienė Pasaulio čempionate dalyvauja nuotakos makiažo rungtyse! Jau galima pasidžiaugti ir pasidalinti pirmosios Pasaulio čempionato dienos vaizdais. Rugsėjo 10 d. laukia antroji makiažo rungtis, kurios metu bus kuriamas „Creative“ makiažas. Laukia sudėtinga ir darbinga konkursinės diena.

Primename, kad I. Baltrušaitienė 2015 m. tapo Europos čempione, o 2017 m. pasaulio čempionate „OMC WORLD CUP PARIS 2017“ nuotakos makiažo rungtyje iškovojo 4-ąją vietą.

Linkime Karaliaus Mindaugo PMC grožio specialistėms stiprybės ir sėkmės. Didžiuojamės mokytojais, garsinančiais Lietuvą!

Už nuotraukas tiesiogiai iš Pasaulio grožio arenos dėkojame KIGSA prezidentei Jolantai Mačiulienei!

Vienintelės Lietuvoje atestuotos teisėjos su OMC Prezidentu Salvatore Fodera. Tarp jų (trečia iš kairės) - Centro kirpimo profesijos mokytoja, meistrė, Irena Žinevičienė! 

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija