Tekstilės skyriaus gaminiai – labdaringoje mugėje / 2017-12-05

Ingrida Veličkienė.

Gruodžio 5 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo Centro Tekstilės skyriaus mokinė Ingrida Veličkienė dalyvavo tradicinėje labdaringoje 8-toje kalėdinėje mugėje K29 verslo centre. Iniciatyvi ir kūrybiška mokinė subūrė visą skyrių ir įkvėpė socialiai atsakingai akcijai tam, kad surinktos lėšos būtų paaukotos Lietuvos autizmo asociacijai „Lietaus vaikai“.

LAA „Lietaus vaikai“ yra pelno nesiekianti visuomeninė organizacija, vienijanti tėvus, auginančius vaikus su autizmo spektro ir kitais raidos sutrikimais. Ingrida priklauso šiai asociacijai ir pati aktyviai plėtoja savanorystės idėjas. „Tai žmogus, kuris dega idėjomis, geba vienyti ir burti visą bendruomenę. Jai prasitarus, kad planuoja dalyvauti mugėje, ją nusprendė palaikyti ir visas skyrius, kurdamas ir siūdamas drauge,“ - pasakoja profesijos mokytoja Loreta Jermalienė.

Dėkojame visai Tekstilės skyriaus bendruomenei, kurie su meile ir šiluma kūrė charizmatiškus šunelius - ateinančių metų simbolius. Jie jau atrado naujus šeimininkus juos įsigijusių žmonių namuose. Visus norinčius pasigaminti patiems panašius šunelius, kviečiame įsijungti LRT „Kultūra“ kanalą šį šeštadienį 9.00 val. ryte ir žiūrėti „Pažvelk į profesiją kitaip“. Puikia pamoka pasidalins profesijos mokytoja Loreta Jermalienė.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1461146114611461146114611461