Sėkmė užsienio kalbų konkurse! / 2018-04-18

Didžiuojamės Karaliaus Mindaugo PMC mokiniais!

Balandžio 18 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų užsienio kalbų - anglų, vokiečių, rusų -  konkursas. Dalyvauti buvo kviečiami 11-12 klasių mokiniai ir juos lydintys užsienio kalbų mokytojai. Šiemet savo žinias siekė pasitikrinti 21 mokinys iš 11 Kauno regiono profesinių mokyklų.

Konkurso dalyvius pasveikino Karaliaus Mindaugo PMC direktoriaus pavaduotojo pareigas einantis dr. Tomas Darbutas ir Vokiečių kalbos mokytojų asociacijos prezidentas Edvinas Šimulynas. Jaunimui linkėta  sėkmės ir ryžto konkurse, nuolatinio tobulėjimo ir entuziazmo pažinti kuo daugiau kalbų ir kultūrų.

Anot konkurse dalyvavusių mokinių, užsienio kalbų mokėjimas - tai privalumas, galintis padėti sėkmingiau konkuruoti darbo rinkoje, atverti kitų šalių ir kultūrų pažinimo džiaugsmą, praplėsti tobulėjimo ar mokymosi galimybes. Mokantis užsienio kalbų labai svarbus pedagogo vaidmuo. Tam, kad mokytojai gebėtų taikyti šiuolaikinius mokymo metodus jiems taip pat būtinas nuolatinis tobulėjimas. Užsienio kalbų konkurso metu mokytojai ne tik pasidalina gerąja darbo patirtimi, bet ir diskutuoja aktualiais klausimais. Vokiečių kalbos mokytojų asociacijos prezidentas Edvinas Šimulynas šiemet skaitė pranešimą apie „antrųjų“ užsienio kalbų situaciją Lietuvoje, o Kauno informacinių technologijų mokyklos anglų kalbos mokytoja Vaiva Daugvilaitė supažindino mokytojus su elektronine knyga, jos privalumais ir trūkumais.

Susumavus konkurso užduočių rezultatus paaiškėjo užsienio kalbų konkurso nugalėtojai. Juos paskelbė ir pasveikino Karaliaus Mindaugo PMC Gimnazijos skyriaus vedėja dr. Daiva Abromavičienė. Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams.

Didžiuojamės Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniais ir jų pergalingais pasirodymais! Sveikiname Saulę Bartkevičiūtę, Skopą Jasoną, Gabiją Čižauskaitę ir Ernestą Strabeikaitę iškovojus prizines vietas. Dėkojame užsienio kalbų mokytojams – Vaciui Rimdeikai, Loretai Rukštelienei ir Irinai Kliopovai – kurie sėkmingai parengia mokinius užsienio kalbų konkursams!  Kviečiame susipažinti su konkurso rezultatais!

Anglų kalba:

1 vieta - Saulė Bartkevičiūtė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, ruošė mok. Loreta Rukštelienė

2 vieta – Eligijus Subačius, Kauno technikos profesinio mokymo centras, ruošė mok. Jurgita Urbė

3 vieta – Skopas Jasonas, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, ruošė mok. Loreta Rukštelienė

Vokiečių kalba:

1 vieta - Preiss Marina, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, ruošė mok. Lilija Uknevičienė

2 vieta - Arnas Beranek, Kauno informacinių technologijų mokykla, ruošė mok. mok. Vita Mačiuikienė

3 vieta -  Gabija Čižauskaitė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, ruošė mok. Vacys Rimdeika

Rusų kalba:

1 vieta – Karina Rodčenkova, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, ruošė mok. Danutė Matulevičienė

2 vieta – Ernesta Strabeikaitė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, ruošė mok. Irina Kliopova

3 vieta – Tomas Petroševičius, Kėdainių profesinio rengimo centras, ruošė mok. Aušra Vyšniauskienė

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

16231623162316231623162316231623162316231623162316231623