Sąmoningumo didinimo mėnesis „Be patyčių“ / 2019-03-19

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras prisijungia prie „Vaikų linijos“ kvietimo ugdyti visuomenės nepritarimą patyčioms ir sąmoningumo didinimo mėnesio „BE PATYČIŲ“.

„Visuomenėje yra gausu įvairių įsitikinimų ir mitų apie patyčias. Jų prevencijoje yra labai svarbu tuos mitus atpažinti ir mėginti juos keisti. Pamažu tą darome ištisus metus. Mokiniai visada gali ateiti individualiam pokalbiui pas psichologę bei socialinę pedagogę. Nuolat vyksta diskusijos, gimsta gražūs projektai,“ – pasakoja Karaliaus Mindaugo PMC socialinė pedagogė Nijolė Dinapienė.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Mokinių taryba kovo mėnesį inicijavo akciją „Ištiesk pagalbos ranką“. Jos metu įvairių skyrių mokiniai pristatė savo kūrybinius projektus, kuriuose į patyčių problematiką pažvelgta per profesijos prizmę. Kuriant darbus mokiniai aktyviai diskutavo grupėse, kėlė probleminius klausimus ir siūlė savo sprendimus patyčių prevencijai. Juk patyčios gali ir turi liautis! 

Primename, kad visada galite paskambinti į „Vaikų liniją“. Pokalbiai yra nemokami ir konfidencialūs, kviečiama skambinti ir pasikalbėti nuo 8.00 iki 23.00 val. Daugiau informacijos: https://www.vaikulinija.lt. Taip pat, kilus problemai, ar šiaip norint pasikalbėti, Jūsų laukia Karaliaus Mindaugo PMC dirbanti psichologė Rita Laužackienė (rita.lauzackiene@kaupa.lt8 687 44642) bei socialinė pedagogė Nijolė Dinapienė (nijole.dinapiene@kaupa.lt,8 682 39067).

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

186418641864186418641864