Ruošiamės „Profesinio mokymo mugei 2018“ / 2018-01-08

2018 m. sausio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks 1-oji „Profesinio mokymo mugė 2018“. Joje šiemet dalyvauja ir didžiausias Lietuvoje Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras (B2.1 stendas)!

Karaliaus Mindaugo PMC profesinio orientavimo komanda ne tik visus supažindins su Centre vykdomomis profesijomis, bet ir pakvies susikurti „žydinčią“ apyrankę! Tai puiki proga ne tik iš parodos grįžti pasidabinus originaliu aksesuaru, bet ir pabendrauti su profesijos mokytojomis, mokiniais. Ir ne tik! Centras siūlo daug perspektyvių profesijų Grožio, Verslo, Socialinės gerovės ir Verslo kryptyse. Populiariausiomis profesijomis kasmet išlieka masažuotojo, paramediko, higieninės kosmetikos kosmetiko, floristo, siuvėjo, kirpėjo, sporto klubo paslaugų darbuotojo, socialinio darbuotojo padėjėjo, apsaugos darbuotojo, garso ir vaizdo technikos operatoriaus, smulkiojo verslo paslaugų teikėjo, gyvūnų prižiūrėtojo profesijos.

Centre besimokantys mokiniai praktinius įgūdžius tobulina moderniose praktinio mokymo bazėse. Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“ – išskirtinis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Tai viena iš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro praktinio mokymo bazių, kurios infrastruktūra atitinka aukščiausius šiuolaikinio paslaugų verslo reikalavimus.

Profesinio mokymo mugėje atsakymus apie paklausiausias profesijas darbo rinkoje ras kiekvienas apsilankęs. Moksleiviai jau nuo 14 m. gali pasirinkti Lietuvos darbo rinkoje aktualų profesinį mokymą. Rinktis profesinį mokymą gali ir turintys vidurinį išsilavinimą žmonės.

„Profesinio mokymo mugės 2018“ tikslas – didinti profesinio mokymo Lietuvoje prestižą, pristatyti aktualias Lietuvos darbo rinkoje profesijas, karjeros galimybes bei perspektyvas, baigus profesinę mokyklą. Mugėje sužinosite priėmimo į profesines mokyklas sąlygas, tęstinio profesinio mokymo kursus, karjeros galimybes.

Mugės darbo laikas: 2018 m. sausio 17 d. 10:00-17:00 val. (oficialus atidarymas 10:00 amfiteatre). Apsilankymas mugėje nemokamas!

Norite jau dabar užduoti Jums rūpimą klausimą apie Jus dominančią profesiją? Paskambinkite arba parašykite! Mob. 8 626 64580; Tel. (8 37) 32 41 72, el. p. priemimo.komisija@kaupa.lt

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija