Rengiame kvalifikuotus apsaugos darbuotojus / 2018-07-03

Profesijos mokytojas Virginijus Sidaravičius.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras pirmasis Lietuvoje 2009 metais pradėjo vykdyti Apsaugos darbuotojo profesinio mokymo programą. Inicijuota Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacijos, ši programa kasmet sparčiai tobulėjo ir siekė patenkinti darbdavių lūkesčius.

„Siekiame kelti apsaugos darbuotojų kompetenciją, norime išugdyti šios srities profesionalus, kuriems galėtume patikėti saugoti gyvybę ir turtą,“ – teigia l. e. Socialinių paslaugų skyriaus vedėjos pareigas Aistė Antanaitienė. Būsimų specialistų rengime patirtimi dalinasi mokytojai praktikai, turintys pripažintų įvertinimų bei pedagoginio darbo patirties. Vienas jų – programos iniciatorius, buvęs antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovinio ir taktinio rengimo instruktorius, Apsaugos darbuotojų asociacijos prezidentas Olegas Sitnikovas.

Apsaugos darbuotojų programa susideda iš bendrųjų dalykų, tokių kaip civilinė sauga, ekonomikos bei verslo pagrindai, ir apsaugos darbuotojo specialybės dalykų – tai darbuotojų sauga ir sveikata, saugos raida, objektų apsauga, asmens ir turto apsauga, teisinės atsakomybės pagrindai ir kt. Pagal šią mokymo programą taip pat įgyjama žinių, kaip valdyti kritines situacijas, mokoma profesinės psichologijos, savigynos pagrindų, supažindinama su saugos įranga, ginklais.

Programos dalyviai turi unikalią galimybę įgyti praktinių šaudymo įgūdžių šaudykloje. Be jau išvardytų disciplinų, per teorines paskaitas mokoma gaisrinės saugos, pirmosios medicinos pagalbos. Supažindinama su darbe naudojamomis informacinėmis technologijomis ir terminais užsienio kalba, atliekama gamybinė praktika. Praktika – tai puiki galimybė realiai susipažinti su darbo vieta, save išbandyti ir pademonstruoti sukauptas žinias bei įgūdžius. Dažnai ji atveria galimybių įsidarbinti.

Įgiję apsaugos darbuotojo kvalifikaciją asmenys gali dirbti apsaugos darbuotojais privačiose saugos tarnybose ir struktūriniuose padaliniuose.

Susidomėjote? Kviečiame mokytis! Prašymai mokytis teikiami LAMA BPO bendrojo priėmimo sistemoje!

Jeigu Jums kyla klausimų, ar sunkumų pildant prašymą, kviečiame atvykti į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą, (Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas).

Priėmimo klausimais konsultuojama 209 kabinete (Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas), kiekvieną darbo dieną, nuo 09.00 iki 16.00 val. Čia Jums padėsime užpildyti prašymą!

Kviečiame drąsiai skambinti ir užduoti rūpimus klausimus tel. +370 626 64580 arba 8 37 32 41 72

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija