Rekolekcijas Pervalkoje prisiminus / 2017-06-15

Floristikos skyriaus bendruomenė.

Birželio 12-14 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Floristikos skyriaus darbuotojų komanda dalyvavo rekolekcijose Pervalkoje. Čia įsikūrusioje praktinio mokymo bazėje skyriaus bendruomenės nariai ne tik diskutavo vertybinio ugdymo klausimais, bet ir stengėsi kuo geriau pažinti vienas kitą.

Anot floristės Ievos Kinčiūtės, siekti bendro tikslo kur kas lengviau, kai tiki ir pasitiki kartu dirbančiais žmonėmis. „Siekiant sustiprinti mūsų skyriaus darbuotojų ryšį buvo žaidžiami komandos formavimo žaidimai, kurie leido pasitikrinti, kaip sekasi dirbti komandoje ir išskirti kiekvieno komandos nario stipriąsias puses“, - pasakoja Ieva.

Rekolekcijų metu vyko šiltas ir įdomus susitikimas su Nidos kunigu Rimvydu Adomavičiumi. Diskutuota tikėjimo Dievu, savimi bei komanda temomis. Po įkvepiančio susitikimo, rekolekcijų dalyviai buvo pakviesti užsiimti viena iš meno terapijos formų – piešimu ant akmens. Prie šio užsiėmimo prisijungė ir kartu rekolekcijose dalyvavęs Socialinių paslaugų skyrius. Draugiškos ir kūrybiškos atmosferos fone gimė daug unikalių piešinių bei ornamentų.

Paskutinis rekolekcijų vakaras buvo skirtas filmo „Marijos žemė“ peržiūrai. Po jo sekė ilgos diskusijos ir asmeninės įžvalgos. Skyriaus vertybinio ugdymo mokytoja Agnė Milieškienė pristatė Šv. Ignaco Lojolos pedagoginės paradigmos taikymo mokymosi procese galimybes. Kvietė skyriaus bendruomenę pagalvoti, kaip patraukliai ir efektyviai taikyti šią paradigmą ugdant mokinius.

Tikimasi, kad produktyvių rekolekcijų rezultatai leis tvirčiau žengti pasirinktu keliu ir įkvėps naujiems projektams bei darbams.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1335133513351335133513351335