Profesionalus pirtininkas A. Bagdonas supažindino su netradiciniu masažu / 2019-02-12

Vasario 11 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantiems masažuotojams vyko integruota netradicinio masažo žilvičio vytelėmis paskaita, kurią vedė profesionalus pirtininkas Antanas Bagdonas. Šis meistras yra vienas iš unikalaus atpalaiduojamojo žilvičių vytelių masažo pradininkų Lietuvoje. Jo pasirodymų su nekantrumu laukia ne tik pirties švenčių dalyviai Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Kas yra vibroakustinis žilvičio vytelių masažas? Iš kur jis atsirado? Kodėl skiriasi vytelių storis, ilgis? Į šiuos ir daugiau klausimų garsus pirtininkas atsakė pamokoje susirinkusiems masažuotojams. Anot profesionalaus pirtininko, vibroakustinio masažo technika perimta iš Japonijos, masažas malonus ir labai naudingas sveikatai. Masažuojant yra laikomasi tam tikros veiksmų eigos ir ritmo. Mušimas lyginamas su lietaus ritmu.

„Grąžinu tikėjimą pirtimi“, - teigia A. Bagdonas ir kiekvienam pataria nebijoti pirties. „Nuolat girdžiu  iš silpnosios lyties atstovių, kad joms pirtis netinka, tačiau toks įsitikinimas dažnai susiformuoja po apsilankymo netinkamai paruoštoje pirtyje. Aš įrodau, kad pirtis gali būti be pragariško karščio ir šiurkštaus vanojimo,“ – pasakoja A. Bagdonas.

Pirtininko meistriškumo pamokas organizuojantis A. Bagdonas rekomenduoja kiekvienam nors kartą gyvenime apsilankyti geroje pirtyje. Juk pirties procedūros ne tik valo, bet ir grūdina organizmą, stiprina imunitetą ir padeda išvengti daugybės ligų.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1833183318331833183318331833