Profesijos mokytojos tobulėja! / 2018-03-26

Pofesijos mokytoja J. Baniulienė.

Kovo 12-16 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Sveikatos priežiūros skyriaus profesijos mokytojos Ingrida Baltrušienė ir Jolanta Baniulienė viešėjo Latvijoje.

Rygos respublikinėje ligoninėje mokytojos stebėjo, kaip dirba Latvijos podologai, kaip atliekamos sudėtingos pėdų gydymo procedūros. Aplankytas ir Jūrmalos medicinos koledžas, kur dalyvauta praktiniuose užsiėmimuose ir sertifikatų suteikimo egzaminuose. Visa ši patirtis -  dėka „Nordplus Junior“ projekto „Massage and Foot Care for Our Health and Wellness” NPJR-2017/10246.

„Atvykus į Rygą mus pasitiko Latvijos podologijos asociacijos pirmininkė Tatjana Ivanova, kurios dėka iškart patekome į Rygos respublikinę ligoninę ir stebėjome podologų atliekamas procedūras. Tai neįkainojama patirtis, kuri mums pravers dirbant ir perduodant žinias savo mokiniams, būsimiesiems pėdos priežiūros paslaugos teikėjams“, - patirtimi džiaugiasi I. Baltrušienė.

Projektas vienija tris Baltijos šalių profesinio mokymo organizacijas, įgyvendinančias masažo ir pėdos priežiūros mokymo programas bei paslaugas. Projekto tikslai: kelti pėdos priežiūros ir masažo specialistų kvalifikacijas,  gerinti profesinio mokymo kokybę, dalintis tarptautine patirtimi taikant naujausias technologijas ir metodus.

Tarptautinis projektas įgyvendinamas vykdant mainus tarp trijų Baltijos šalių siunčiant 2 masažo specialybės specialistus į Estiją ir 2 pėdos priežiūros specialistus į Latviją. Siekiant efektyviausių rezultatų Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras priims 4 specialistus iš Estijos ir Latvijos, kurie dalinsis savo įgūdžiais bei patirtimi su Centre dirbančiais masažo ir pėdos priežiūros specialybės mokytojais. Laukiame svečių jau šių metų balandžio mėnesį.

Mokytojos džiaugiasi galėjusios kelti kvalifikaciją, tobulėti, susipažinti su pėdų priežiūros naujausiomis technologijomis ir metodais!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija