Praktiniai įgūdžiai tobulinti M.A.M.A apdovanojimuose / 2019-01-28

Karaliaus Mindaugo PMC besimokantys būsimieji garso ir vaizdo technikos operatoriai nuolat intensyviai tobulina praktinius įgūdžius realiose darbo vietose. Sausio 25 d. mokiniai nuo 5.00 val. ryto plušėjo montuojant scenines konstrukcijas ir dekoracijas Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur vyko metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A.

Mokiniams tai buvo puiki proga pademonstruoti profesinius įgūdžius bei iš arčiau pažvelgti į grandiozinių renginių užkulisius. Anot profesijos mokytojo Modesto Mastavičiaus, mokinių kokybišku darbu patenkinti ir renginių organizatoriai, kurie mielai jiems patiki atsakingas užduotis.

„Nuo pat pirmo kurso būsimieji garso ir vaizdo technikos operatoriai klasėse įgytas teorines žinias stengiasi užtvirtinti dirbdami realiuose renginiuose, susipažindami su verslo aplinka ir darbo specifika. Mokiniai susipažįsta su technikos sandėliavimo, saugaus transportavimo, išpakavimo, montavimo, sujungimo, reguliavimo subtilumais,“ – pasakoja M. Mastavičius.

Beje, kasmet ši programa sparčiai populiarėja ir sulaukia ypač didelio jaunuolių susidomėjimo. Daugelį atveda noras gilintis į garso ir vaizdo aparatūros subtilybes ar begalinis domėjimasis naujovėmis. Įgiję garso ir vaizdo technikos operatoriaus kvalifikaciją absolventai gali dirbti įmonėse arba savarankiškai, parenkant, sukomplektuojant, sujungiant ir valdant garso ir vaizdo aparatūrą įvairiuose renginiuose, konsultuojant garso ir vaizdo aparatūros parinkimo ir naudojimo klausimais.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija