Piligriminis žygis į Šiluvą: bendrystės džiaugsmas! (foto) / 2018-09-14

Rugsėjo 13 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenė dalyvavo tradiciniame piligriminiame žygyje į Šiluvą. Didžiulis būrys mokinių kartu su savo mokytojais, grupių vadovais, giedodami giesmes ir bendraudami, žingsniavo nuo Kryžiumi paženklintos vietos Dubysos slėnyje iki Šiluvos, kur vyko Švč. Mergelės Marijos gimimo atlaidai. Tryliktoji atlaidų diena buvo skirta katalikiškoms mokykloms ir jaunimui, tad pagrindinėje Eucharistijoje melstasi už jas, kad jos savo veikla ir gyvenimu skleistų Evangelijos džiaugsmą.

Daugelis piligriminiame žygyje dalyvavusių pirmakursių džiaugėsi nauja ir įdomia patirtimi. Po šv. Mišių jaukiai susėdę ant pievutės pietavo, dalinosi maistu, džiaugėsi galimybe geriau susipažinti su bendrakursiais, mokytojais ir visa bendruomene. Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė pasveikino visus įveikus ilgą kelią ir kvietė kartu pasistiprinti, pasidalinti įspūdžiais.

Dalyvavimas piligriminiame žygyje mokiniams leido susipažinti ir su piligrimystės bei savanorystės samprata, sužinoti, kodėl Šiluva yra svarbi vieta tikinčiajam, apmąstyti savo vertybines nuostatas. Be to, tai buvo puiki galimybė išvysti įspūdingai Karaliaus Mindaugo PMC floristų išpuoštas sakralias Šiluvos erdves.

Daugiau nuotraukų iš piligriminio žygio galite rasti facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/pg/KAUPA.LT/photos/?tab=album&album_id=1901701146588601

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija