Perspektyvi profesija sporto entuziastams / 2017-07-04

Vasaros metu pagreitį įgauna sveikas gyvenimo būdas ir aktyvus laisvalaikis. Daugelis sporto salę iškeičia į sportą lauke ir džiaugiasi visais vasariškais malonumais. Anot sporto trenerių, pradėti mankštintis su specialistais visuomet yra geriau, nes jie moka ir žino, kaip reikia tai daryti, gali patarti, koks fizinis krūvis žmogui tinkamiausias ir kaip jį reiktų didinti.

Tokius specialistus, kurie gali ne tik patarti, bet ir savo pavyzdžiu motyvuoti rengia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras. Tarp besimokančiųjų Sporto klubo paslaugų darbuotojo programoje ne tik sporto mėgėjai, bet ir profesionalūs sportininkai, garsinantys Lietuvos vardą tarptautinėje erdvėje. Video reportaže kviečiame susipažinti su šių metų absolventais - gatvės gimnastu Mariumi Praniausku bei futbolininku ir treneriu Deividu Gražiu. 

Susidomėjote? Kviečiame mokytis! Priėmimas vyksta internetu - www.lamabpo.lt. Dokumentų priėmimo komisija: Mob. tel. 8 626 64580; Tel. (8 37) 324172; el. p. priemimas@kaupa.lt. Jei kyla neaiškumų, atvykite pas mus ir mes kartu užpildysime prašymą LAMA BPO sistemoje!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija