Mokinius subūrė viktorina „Šimtas ženklų Lietuvai“ / 2018-03-28

Karaliaus Mindaugo PMC komanda.

Kovo 28 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų gamtos mokslų konkursas - viktorina „Šimtas ženklų Lietuvai“. Centro Gimnazijos skyriaus organizuotas renginys sulaukė dalyvių iš devynių profesinių mokyklų.

Sveikinimo žodį konkurso pradžioje tarusi Centro direktorė dr. Nora Pileičikienė mokiniams linkėjo pavasariškos nuotaikos, džiugių akimirkų ir rezultatyvaus bendradarbiavimo, o viena iš viktorinos  organizatorių, biologijos mokytoja Sandra Venckuvienė pasidžiaugė, jog šis renginys yra jau tapęs gražia tradicija. Tiesa, šiemet gamtos mokslų konkursas sukvietė svečius ir iš kitų profesinių mokyklų, tad mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias su atvykusiais svečiais. Džiugu, kad renginys kasmet vis labiau plečiasi ir populiarėja!

Šaunios mokinių komandos atvyko iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Jonavos politechnikos mokyklos, Kauno technikos profesinio mokymo centro, Raseinių technologijos ir verslo mokyklos, Kauno informacinių technologijų mokyklos, Kėdainių profesinio rengimo centro, Kauno taikomosios dailės mokyklos bei Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos. Puikiai savo centrą atstovavo ir šeimininkų – Karaliaus Mindaugo PMC – mokinių komanda.

Prisistačius mokiniams, sekė konkursinės užduotys: trumpo atsakymo testas, kurį sudarė 30 klausimų, praktinė užduotis ir uždaro atsakymo tipo testas. Konkurso metu buvo galima išvysti puikius mokinių sukurtus konkursinius plakatus ir Karaliaus Mindaugo PMC šokių grupė „Ladies“, vadovaujamos Eugenijaus Pūko, pasirodymą, kuris šiemet vykusiame šokių kolektyvų festivalyje – konkurse „Griausmas“ laimėjo II vietą.

Dėkojame visiems mokytojams, kurie paruošė mokinius šiam konkursui, sveikiname visus dalyvavusius ir komandas nugalėtojas!

I vieta – Kėdainių profesinio rengimo centro komanda

II vieta - Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro komanda

III vieta – Raseinių technologijų ir verslo mokyklos komanda

Tikimės susitikti ir kitais metais! Gražaus pavasario ir šiltų bei jaukių visiems šv. Velykų!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

16101610161016101610161016101610161016101610161016101610