Kviečia „Atvirų durų dienos 2018“ / 2018-04-17

Laukiame visų!

Pamažu artėja pasirinkimo metas moksleiviams, kada teks nuspręsti, kur tęsti mokslus baigus 10 ar 12 klasių. Nežinojimas, kuriuo keliu pasukti - visisiškai suprantamas ir natūralus, ypač, jeigu domina daug įvairių sričių ir dalykų. Tam, kad apsisprendimas būtų kuo paprastesnis į pagalbą skuba Atvirų durų dienos, kurių metu galima rasti atsakymus į visus kylančius klausimus.

Laukiame visų jau balandžio 19-20 d., nuo 10.00 iki 16.00 val. adresu: Griunvaldo g. 22, Kaunas, prie PC Akropolis. Būtent čia įsikūręs Karaliaus Mindaugo PMC Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“ - išskirtinis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Atvirų durų dienų metu svečiai galės pažinti ne tik sektorinį praktinio mokymo centrą, bet ir aplankyti kitas bazes - „Pėdos priežiūros studiją“, „Šunų kirpyklą“, „Floristikos studiją“, „Grožio studiją“, „Skalbimo-valymo mokomąsias dirbtuves“. Čia lauks mokiniai ir mokytojai, kurie demonstruos savo amato subtilybes, kvies „pasimatuoti profesijas“.

Atvirų durų dienų metu lauksime visų mokinių, jų tėvelių ir tų, kurie nori keisti profesiją. Čia susipažinsite su profesinio mokymo teikiamomis galimybėmis: ko ir kaip galima mokytis, kokia įranga ir technika naudojama mokantis, kur galima atlikti praktikas ir kur įsidarbinti! Mūsų absolventų sėkmės istorijos liudija, kad teisingai pasirinkta profesija leidžia džiaugtis išsipildžiusiomis svajonėmis. Su šūkiu - „Įdarbink idėją“ - šiemet pasitinkame visus besidominčius profesiniu mokymu ir kviečiame rinktis profesijas, kurios atveria kelius darbo rinkoje.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija