II vieta konkurse „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“ / 2018-03-30

Aistė Skaisgirytė ir Liepa Smalskaitė.

Kovo 29 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos konkursas „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“. Tryliktus metus organizuojamas renginys šiemet buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti ir sulaukė dalyvių iš dešimties profesinių mokyklų.

Konkurse pergalingai pasirodė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro atstovės Aistė Skaisgirytė ir Liepa Smalskaitė. Merginos iškovojo garbingą II vietą ir buvo apdovanotos organizatorių diplomais ir prizais. Mokines konkursui ruošė Centro Gimnazijos skyriaus mokytojos – Lina Mainonienė ir Daiva Kudirkienė. Tam, kad iškovotų pergalę, merginos turėjo atlikti tris užduotis – parašyti diktantą, atlikti kalbos kultūros užduotis ir parašyti pastraipą.

„Džiugu, jog yra organizuojami tokie konkursai, kurie ugdo mokinių raštingumą, literatūrinį išprusimą ir kūrybingumą. Profesinių mokyklų Gimnazijų skyriuose mokosi daug raštingų ir gabių jaunų žmonių, tad smagu, kad jiems suteikiama galimybė pademonstruoti savo žinias ir savo raštingumą palyginti su kitų mokyklų mokiniais“, - teigia L. Mainonienė.

Kaip ir kasmet „Raštingiausio būsimo darbuotojo“ konkurse vyko mokinius lydėjusių mokytojų – lituanistų metodinės grupės posėdis, kurio metu dalintasi praktine patirtimi, diskutuota aktualiomis švietimo temomis.

Sveikiname mokines ir jas ruošusias mokytojas!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija