I vieta respublikiniame konkurse „Žiemos puokštė“ / 2018-12-07

Gruodžio 6 d. Kauno miškų aplinkos ir inžinerijos kolegijoje vyko respublikinis floristinių darbų konkursas „ŽIEMOS PUOKŠTĖ“. Jo tikslas - populiarinti floristikos meną, ugdyti ir skatinti moksleivių kūrybiškumą, saviraišką, meninės interpretacijos poreikį, ekologinį švietimą ir pagarbą aplinkai.

Sveikiname Karaliaus Mindaugo PMC Gimnazijos skyriaus mokinę Ignę Šernaitę, kuri šiame konkurse iškovojo I vietą. Ignė yra devintokė ir lanko Floristikos būrelį pas profesijos mokytoją Reginą Ribokienę. Šaime būrelyje mokosi gėlių komponavimo meno, šventinės floristikos subtilybių ir kitų įdomių dalykų. Konkurse dalyvavusių mokinių užduotis buvo sukurti kalėdinį vainiką, skirtą stalo dekorui tema ,,Atėjo šventė į namus“. Vainike turėjo dominuoti gamtinės medžiagos. Karaliaus Mindaugo PMC mokinei puikiai pavyko įgyvendinti visus reikalavimu ir iškovoti aukščiausią vietą.

Anot R. Ribokienės, komisija vertino idėją, kompoziciją, meninę raišką bei techniką. „Atsižvelgdamos į vertinimo kriterijus ir ruošėmės šiam konkursui. Siekėme, kad darbas būtų įdomus, natūralus, kompozicija pagaminta techniškai tvarkingai ir stilingai. Džiugu, kad mokinei pavyko ir galime džiaugtis rezultatais,“ – teigia R. Ribokienė.

Konkurso metu sukurtos kompozicijos papuoš Petrašiūnų slaugos ligoninę bei Rumšiškių senelių namus „Auksinis amžius“. Kad visiems jauku ir gera būtų laukti Šv. Kalėdų!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija