Dalyvavome kilnioje akcijoje „Padovanok suknelę“ / 2018-12-06

Gruodžio 5 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko baigiamasis kilnios akcijos „Padovanok suknelę“ renginys. Tai jau ketvirtus metus skaičiuojanti iniciatyva, kurios tikslas - padėti sunkiau besiverčiančioms moterims ir merginoms, suteikti joms pasitikėjimo ir vilties, papuošti jas artėjant didžiosioms metų šventėms.

Džiaugiamės, kad prie šios kilnios akcijos prisijungė ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Kirpimo bei Kosmetikos skyriaus mokytojos bei mokinės, kurios šventinio renginio metu puošė moteris, atliko įvairias grožio paslaugas! Tarp žavių ir nuoširdžių moterų – net 10 vaikų mama su dukromis bei kitos daugiavaikės mamos, kurios liko sužavėtos ir maloniai nustebintos dėmesiu bei puošmenomis. Kirpimo skyriaus vedėja Vaidilutė Venskutonienė, profesijos mokytojos Žaneta Griškevičienė ir Rasa Kulikauskienė iš Kosmetikos skyriaus su savo auklėtinėmis džiaugėsi neįkainojama patirtimi ir pažintimi su nuostabiomis moterimis!

Šią akciją Kaune organizavo LDK Birutės karininkų šeimų moterų Kauno draugijos pirmininkė Ingrida Karalavičienė. Drauge su Karaliaus Mindaugo PMC grožio meistrais moteris puošė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos narės.

Džiugu ir tai, kad renginyje dalyvavo pati „Padovanok suknelę“ iniciatorė, Lietuvoje gyvenanti etiopė Eskedar Maštavičienė. Ji įsitikinusi, kad būtina auginti moterišką solidarumą ir padėti toms moterims, kurios, įsuktos gyvenimo vargų karuselėje, dažniausiai užmiršta save. Dėkojame už galimybę prisidėti prie šio kilnaus renginio!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija